8D721W39SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D721W39SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Fitxak: 1.8D721W39SN-LC.pdf2.8D721W39SN-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
8D721W39SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D721W39SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1576 pcs Datuen fitxa 1.8D721W39SN-LC.pdf2.8D721W39SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-39
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-13370 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount