8D721W39PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D721W39PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Fitxak: 1.8D721W39PA-LC.pdf2.8D721W39PA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
8D721W39PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D721W39PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1235 pcs Datuen fitxa 1.8D721W39PA-LC.pdf2.8D721W39PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-39
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-13364 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount