8D525W61SB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D525W61SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Fitxak: 1.8D525W61SB-LC.pdf2.8D525W61SB-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 922 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D525W61SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D525W61SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 922 pcs Datuen fitxa 1.8D525W61SB-LC.pdf2.8D525W61SB-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-61
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-11695 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 61
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Olive Drab Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm)