8D525W61PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D525W61PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 61C 61#20 PIN PLUG
Fitxak: 1.8D525W61PN.pdf2.8D525W61PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 821 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 821 pcs
  • Mezua
8D525W61PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D525W61PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 61C 61#20 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 821 pcs Datuen fitxa 1.8D525W61PN.pdf2.8D525W61PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-61 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-11690
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy