8D525W43PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D525W43PB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 43C 23#20 20#16 PIN PLUG
Fitxak: 1.8D525W43PB.pdf2.8D525W43PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 844 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 844 pcs
  • Mezua
8D525W43PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D525W43PB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
Kopurua eskuragarri 844 pcs Datuen fitxa 1.8D525W43PB.pdf2.8D525W43PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-43 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-11610
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 43 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy