8D525W43PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D525W43PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Fitxak: 1.8D525W43PA-LC.pdf2.8D525W43PA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 768 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 768 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D525W43PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D525W43PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 768 pcs Datuen fitxa 1.8D525W43PA-LC.pdf2.8D525W43PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-43
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-11609 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Olive Drab Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm)