8D515ZC19PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D515ZC19PA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 19C 19#20 PIN PLUG
Fitxak: 8D515ZC19PA.pdf
  • Mezua
8D515ZC19PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D515ZC19PA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 19C 19#20 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1006 pcs Datuen fitxa 8D515ZC19PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-19 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Green Zinc Cobalt Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-8770
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy