8D515ZC15PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D515ZC15PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Fitxak: 8D515ZC15PA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 948 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
  • Mezua
8D515ZC15PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D515ZC15PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 948 pcs Datuen fitxa 8D515ZC15PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 15-15
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-8759 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Green Zinc Cobalt Coupling Nut Diametroa 1.280" (32.51mm)