SIT9120AI-2B2-25E125.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2B2-25E125.000000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-2B2-25E125.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: SIT9120AI-2B2-25E125.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-2B2-25E125.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-2B2-25E125.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29469 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-2B2-25E125.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 125MHz
Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA Base erresonatzailea MEMS