SIT9120AI-2B2-25E125.000000G
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2B2-25E125.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-2B2-25E125.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 2.5V 125MHZ 8 MM
Fitxak: SIT9120AI-2B2-25E125.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-2B2-25E125.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-2B2-25E125.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 2.5V 125MHZ 8 MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30847 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-2B2-25E125.000000G.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 1473-22543-2
SIT9120AI-2B2-25E125.000000G-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 125MHz Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA
Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SIT9120AI-2B2-25E125.000000Y
SIT9120AI-2B2-25E125.000000Y
fabrikatzaileak: SiTime
deskribapena: OSC XO 2.5V 125MHZ
Stockean: 50764 pcs
Deskarga: SIT9120AI-2B2-25E125.000000Y.pdf
RFQ
SIT9120AI-2B2-25E125.000000
SIT9120AI-2B2-25E125.000000
fabrikatzaileak: SiTime
deskribapena: OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD