SIT8918BE-18-33E-4.096000E
SiTimeSiTime
SIT8918BE-18-33E-4.096000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8918BE-18-33E-4.096000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT8918BE-18-33E-4.096000E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT8918BE-18-33E-4.096000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8918BE-18-33E-4.096000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119080 pcs Datuen fitxa SIT8918BE-18-33E-4.096000E.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT8918B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±30ppm Frequency 4.096MHz
Deskribapen zehatza 4.096MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.1mA Base erresonatzailea MEMS