SIT8918BE-13-XXE-25.000000G
SiTimeSiTime
SIT8918BE-13-XXE-25.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8918BE-13-XXE-25.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT8918BE-13-XXE-25.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
SIT8918BE-13-XXE-25.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8918BE-13-XXE-25.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62161 pcs Datuen fitxa SIT8918BE-13-XXE-25.000000G.pdf
Tentsioa - hornidura 2.25 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT8918B
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak 1473-30400-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 25MHz Deskribapen zehatza 25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) - Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.7mA