SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X
SiTimeSiTime
SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 290.0000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
SIT5022AI-1BE-33S-290.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC TCXO 290.0000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6361 pcs Datuen fitxa SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT5022
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak 1473-30186-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±5ppm
Frequency 290MHz Deskribapen zehatza 290MHz TCXO LVPECL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA