SIT5022AI-1BE-33S-290.000000T
SiTimeSiTime
SIT5022AI-1BE-33S-290.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT5022AI-1BE-33S-290.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 290.0000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: SIT5022AI-1BE-33S-290.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT5022AI-1BE-33S-290.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT5022AI-1BE-33S-290.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC TCXO 290.0000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7417 pcs Datuen fitxa SIT5022AI-1BE-33S-290.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT5022
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±5ppm Frequency 290MHz
Deskribapen zehatza 290MHz TCXO LVPECL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA