SIT3907AI-D2-33NE-16.000000T
SiTimeSiTime
SIT3907AI-D2-33NE-16.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3907AI-D2-33NE-16.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC DCXO 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Fitxak: SIT3907AI-D2-33NE-16.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3907AI-D2-33NE-16.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3907AI-D2-33NE-16.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC DCXO 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19476 pcs Datuen fitxa SIT3907AI-D2-33NE-16.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota DCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT3907
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 16MHz
Deskribapen zehatza 16MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 34mA