SIT3907AI-CF-33NM-100.000000T
SiTimeSiTime
SIT3907AI-CF-33NM-100.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3907AI-CF-33NM-100.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC DCXO 100.0000MHZ LVCMOS TTL
Fitxak: SIT3907AI-CF-33NM-100.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3907AI-CF-33NM-100.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3907AI-CF-33NM-100.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC DCXO 100.0000MHZ LVCMOS TTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10532 pcs Datuen fitxa SIT3907AI-CF-33NM-100.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota DCXO
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT3907
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 100MHz
Deskribapen zehatza 100MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 34mA