SIT3808AC-2-18NX
SiTIMESiTIME
SIT3808AC-2-18NX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3808AC-2-18NX
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM SMD
Fitxak: 1.SIT3808AC-2-18NX.pdf2.SIT3808AC-2-18NX.pdf
  • Mezua
SIT3808AC-2-18NXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3808AC-2-18NX fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14051 pcs Datuen fitxa 1.SIT3808AC-2-18NX.pdf2.SIT3808AC-2-18NX.pdf
Mota MEMS VCXO Zabaldu Esparru Bandwidth -
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Shell estiloa 1.8V
Series SiT3808 RoHS egoera Bulk
balorazio - polarizazio 4-SMD, No Lead
Irteera - Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SIT3808AC-2-18NX Altuera 0.031" (0.79mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Egonkortasun maiztasuna (guztira) 1MHz ~ 80MHz
Frekuentzia - Irteera 1 - Maiztasuna - Zentroa -
Zabaldutako deskribapena 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM SMD
Uneko - Hornikuntza (Max) LVCMOS, LVTTL Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA