SIT3808AC-2-18EZ
SiTIMESiTIME
SIT3808AC-2-18EZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3808AC-2-18EZ
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM
Fitxak: 1.SIT3808AC-2-18EZ.pdf2.SIT3808AC-2-18EZ.pdf
  • Mezua
SIT3808AC-2-18EZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3808AC-2-18EZ fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10901 pcs Datuen fitxa 1.SIT3808AC-2-18EZ.pdf2.SIT3808AC-2-18EZ.pdf
Mota MEMS VCXO Zabaldu Esparru Bandwidth -
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Shell estiloa 1.8V
Series SiT3808 RoHS egoera Bulk
balorazio - polarizazio 4-SMD, No Lead
Irteera Enable/Disable Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SIT3808AC-2-18EZ Altuera 0.031" (0.79mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Egonkortasun maiztasuna (guztira) 1MHz ~ 80MHz
Frekuentzia - Irteera 1 10µA Maiztasuna - Zentroa -
Zabaldutako deskribapena 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Enable/Disable deskribapena OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM
Uneko - Hornikuntza (Max) LVCMOS, LVTTL Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 31mA