SIT3807AI-22-33NE-27.000000T
SiTimeSiTime
SIT3807AI-22-33NE-27.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3807AI-22-33NE-27.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT3807AI-22-33NE-27.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT3807AI-22-33NE-27.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3807AI-22-33NE-27.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42951 pcs Datuen fitxa SIT3807AI-22-33NE-27.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT3807