SIT3807AI-22-33NB-16.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3807AI-22-33NB-16.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT3807AI-22-33NB-16.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 16MHZ NC
Fitxak: SIT3807AI-22-33NB-16.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT3807AI-22-33NB-16.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT3807AI-22-33NB-16.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 16MHZ NC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38794 pcs Datuen fitxa SIT3807AI-22-33NB-16.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT3807
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 16MHz
Deskribapen zehatza 16MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 33mA