SIT2001BI-S2-33N-8.000000G
SiTimeSiTime
SIT2001BI-S2-33N-8.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT2001BI-S2-33N-8.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT2001BI-S2-33N-8.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT2001BI-S2-33N-8.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT2001BI-S2-33N-8.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114923 pcs Datuen fitxa SIT2001BI-S2-33N-8.000000G.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Series SiT2001B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteera HCMOS, LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 8MHz
Deskribapen zehatza 8MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V SC-74A, SOT-753 Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA