SIT2001BI-S2-33N-48.000000G
SiTimeSiTime
SIT2001BI-S2-33N-48.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT2001BI-S2-33N-48.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT2001BI-S2-33N-48.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT2001BI-S2-33N-48.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT2001BI-S2-33N-48.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109558 pcs Datuen fitxa SIT2001BI-S2-33N-48.000000G.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Series SiT2001B
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteera HCMOS, LVCMOS
Beste izenak SIT2001BI-S2-33N-48.00000G
SIT2001BI-S2-33N-48.00000G-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 48MHz Deskribapen zehatza 48MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V SC-74A, SOT-753
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -