SIT1602AC-22-18S-40.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AC-22-18S-40.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602AC-22-18S-40.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 1.8V 40MHZ ST
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT1602AC-22-18S-40.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602AC-22-18S-40.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 1.8V 40MHZ ST Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT1602
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 40MHz
Deskribapen zehatza 40MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3.9mA