SIT1602AC-22-18E-40.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602AC-22-18E-40.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT1602AC-22-18E-40.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 1.8V 40MHZ OE
  • Mezua
SIT1602AC-22-18E-40.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT1602AC-22-18E-40.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 1.8V 40MHZ OE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)