PR29MF12NSZF
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PR29MF12NSZF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PR29MF12NSZF
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-120V
Fitxak: PR29MF12NSZF.pdf
  • Mezua
PR29MF12NSZFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PR29MF12NSZF fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6283 pcs Datuen fitxa PR29MF12NSZF.pdf
Tentsioa - Karga 0V ~ 120V Tentsioa - Input 1.2VDC
Amaiera estiloa PC Pin Hornitzaileen gailuen paketea 8-DIP
Series PR29MF Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads Irteerako mota AC
Beste izenak 425-2364-5 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 900mA
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads