PR29MF12NSZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PR29MF12NSZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PR29MF12NSZ
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-120V
Fitxak: PR29MF12NSZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PR29MF12NSZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PR29MF12NSZ fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-120V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6528 pcs Datuen fitxa PR29MF12NSZ.pdf
Tentsioa - Karga 0V ~ 120V Tentsioa - Input 1.2VDC
Amaiera estiloa PC Pin Hornitzaileen gailuen paketea 8-DIP
Series PR29MF Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads Irteerako mota AC
Beste izenak 425-1187-5 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 900mA
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Zirkuitua SPST-NO (1 Form A)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PR29MF11NSZ
PR29MF11NSZ
fabrikatzaileak: Sharp Microelectronics
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-120V
Stockean: 3892 pcs
Deskarga: PR29MF11NSZ.pdf
RFQ
PR29-40804-1
PR29-40804-1
fabrikatzaileak: Sensata Technologies, Airpax
deskribapena: CIR BRKR MAG-HYDR
Stockean: 1730 pcs
Deskarga: PR29-40804-1.pdf
RFQ
PR29MF12NSZF
PR29MF12NSZF