LS013B7DH06
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LS013B7DH06 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LS013B7DH06
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena LCD TFT 1.33" 128X128 FPC
Fitxak: LS013B7DH06.pdf
  • Mezua
LS013B7DH06ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LS013B7DH06 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena LCD TFT 1.33" 128X128 FPC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4361 pcs Datuen fitxa LS013B7DH06.pdf
Ikuspegi eremua 23.81mm W x 23.81mm H Pantaila taktila -
Series - Beste izenak 425-2905
Interface Serial Kolore grafikoak -
Dotaren tamaina - Dot pixelak 128 x 128
Dot Pitch 0.19mm W x 0.19mm H Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transflective Diagonal pantaila tamaina 1.3" (33.02mm)
Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transflective TFT - Color Serial 1.3" (33.02mm) 128 x 128 Atzeko argia Without Backlight