LS013B4DN04
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LS013B4DN04 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LS013B4DN04
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena LCD TFT 1.35" 96X96 FPC
Fitxak:
  • Mezua
LS013B4DN04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LS013B4DN04 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena LCD TFT 1.35" 96X96 FPC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6136 pcs Datuen fitxa
Ikuspegi eremua 24.19mm W x 24.19mm H Pantaila taktila -
Series - Beste izenak 425-2901
LS013B4DN04-ND
Interface Serial Kolore grafikoak Black
Dotaren tamaina - Dot pixelak 96 x 96
Dot Pitch 0.25mm W x 0.25mm H Bistaratze mota TFT - Monochrome
Bistaratze modua Reflective Diagonal pantaila tamaina 1.3" (33.02mm)
Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Reflective Black TFT - Monochrome Serial 1.3" (33.02mm) 96 x 96 Atzeko argia Without Backlight