15KPA110CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
15KPA110CATR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA110CATR
Fabrikatzaileak / Marka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 110V 178.6V P600
Fitxak: 15KPA110CATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
15KPA110CATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA110CATR fabrikatzailea Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena TVS DIODE 110V 178.6V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64180 pcs Datuen fitxa 15KPA110CATR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 110V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 178.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 122.9V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 15KPA110CATRSMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84.5A