15KPA120A-HRA
15KPA120A-HRA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 120V 192.3V P600
Stockean: 4719 pcs
Deskarga:
RFQ
15KPA120A-HR
15KPA120A-HR
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 120VWM 192.3VC AXIAL
Stockean: 5202 pcs
Deskarga:
RFQ
15KPA110CAE3/TR13
15KPA110CAE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 110V 178.6V P600
Deskarga: 15KPA110CAE3/TR13.pdf
15KPA120A
15KPA120A
Deskarga: 15KPA120A.pdf
15KPA110CE3/TR13
15KPA110CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 110V P600
Deskarga: 15KPA110CE3/TR13.pdf
15KPA110CA-HRA
15KPA110CA-HRA
15KPA120AE3/TR13
15KPA120AE3/TR13
Deskarga: 15KPA120AE3/TR13.pdf
15KPA120A-B
15KPA120A-B