SMS15.TCT
SemtechSemtech
SMS15.TCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMS15.TCT
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 15V 29V SOT23-6
Fitxak: SMS15.TCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMS15.TCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMS15.TCT fabrikatzailea Semtech
deskribapena TVS DIODE 15V 29V SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 153420 pcs Datuen fitxa SMS15.TCT.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 15V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 29V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 16.7V Unidirectional Channels 4
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6
Series SMS Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 350W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Beste izenak SMS15.TCTTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 100pF @ 1MHz