SMS12T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMS12T1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 23V SC74
Fitxak: SMS12T1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMS12T1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMS12T1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 12V 23V SC74 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 217049 pcs Datuen fitxa SMS12T1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 23V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Unidirectional Channels 4
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SC-74
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 350W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SC-74, SOT-457 Beste izenak SMS12T1GOSDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 80pF @ 1MHz