SCFS8000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCFS8000
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
Fitxak: SCFS8000.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 446 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
SCFS8000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCFS8000 fabrikatzailea Semtech Corporation
deskribapena DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 446 pcs Datuen fitxa SCFS8000.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 500mA
Tentsioa - Tasa - Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio Axial
Tenperatura operatiboa - Junction 150ns Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia SCFS8000
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole Diode konfigurazioa 1µA @ 8000V
deskribapena DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 16.2V @ 3A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 8000V (8kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C