SCFS10000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCFS10000
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
Fitxak: SCFS10000.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 332 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
SCFS10000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCFS10000 fabrikatzailea Semtech Corporation
deskribapena DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 332 pcs Datuen fitxa SCFS10000.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5A
Tentsioa - Tasa - Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio Axial
Tenperatura operatiboa - Junction 150ns Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia SCFS10000
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 10000V (10kV) 1.5A Through Hole Diode konfigurazioa 5µA @ 10000V
deskribapena DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 19.8V @ 3A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10000V (10kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C