SCF12500
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCF12500
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL
Fitxak: SCF12500.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 429 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 429 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
SCF12500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCF12500 fabrikatzailea Semtech Corporation
deskribapena DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 429 pcs Datuen fitxa SCF12500.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 500mA
Tentsioa - Tasa - Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio Axial
Tenperatura operatiboa - Junction 150ns Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia SCF12500
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 12500V (12.5kV) 500mA Through Hole Diode konfigurazioa 1µA @ 12500V
deskribapena DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 15V @ 500mA
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 12500V (12.5kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SCF-01-5000
SCF-01-5000
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: COMMON MODE CHOKE 50MH 1A 2LN TH
Stockean: 31654 pcs
Deskarga: SCF-01-5000.pdf
RFQ
SCF3LDBEIGE110AC
SCF3LDBEIGE110AC
fabrikatzaileak: B+B SmartWorx, Inc.
deskribapena: TB DIN PUSHFUSE 5X20 10AWG 20PC
Stockean: 3765 pcs
Deskarga: SCF3LDBEIGE110AC.pdf
RFQ
SCF3BEIGE
SCF3BEIGE
deskribapena: TB DIN PUSHFUSE 5X20MM 8AWG 20PC