SCF10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCF10000
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena DIODE GP 10KV 500MA AXIAL
Fitxak: SCF10000.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 419 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
SCF10000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCF10000 fabrikatzailea Semtech Corporation
deskribapena DIODE GP 10KV 500MA AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 419 pcs Datuen fitxa SCF10000.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 500mA
Tentsioa - Tasa - Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio Axial
Tenperatura operatiboa - Junction 150ns Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia SCF10000
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 10000V (10kV) 500mA Through Hole Diode konfigurazioa 1µA @ 10000V
deskribapena DIODE GP 10KV 500MA AXIAL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 11.5V @ 500mA
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10000V (10kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C