SC1205CSTRT
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1205CSTRT
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena IC MOSFET DVR SYMC HS 8SOIC
Fitxak: SC1205CSTRT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SC1205CSTRTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1205CSTRT fabrikatzailea Semtech
deskribapena IC MOSFET DVR SYMC HS 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67644 pcs Datuen fitxa SC1205CSTRT.pdf
Tentsioa - hornidura 4.15 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 14ns, 12ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C (TJ) Drivers kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika tentsioa - VIL, VIH 0.8V, 2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Non-Inverting Bigarren mailako tentsioa - Max (Bootstrap) 25V
Atea mota N-Channel MOSFET Gidatutako konfigurazioa Half-Bridge
Deskribapen zehatza Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SO Uneko - Gehienezko irteera (Iturria, Hondoratzea) 3A, 3A
Kanal mota Synchronous
Produktu erlazionatuak
SC1206-470
SC1206-470
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
Stockean: 270210 pcs
Deskarga: SC1206-470.pdf
RFQ
SC12-PG135NPT
SC12-PG135NPT
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: PG13.5 TO NPT ADAPTER, NP BRS
Stockean: 8175 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
Deskarga: SC1206-220.pdf
SC12-PG11M20
SC12-PG11M20
deskribapena: PG11 TO NPT ADAPTER, NP BRS
Deskarga:
SC1206-2R2
SC1206-2R2
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
Deskarga: SC1206-2R2.pdf
SC12-NPTM20
SC12-NPTM20
deskribapena: 0.5 INCH NPT TO M20 ADAPTER, BLK
SC1206-1R0
SC1206-1R0
deskribapena: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
Deskarga: SC1206-1R0.pdf
SC12-PG13.5CG
SC12-PG13.5CG
deskribapena: M13.5 CORD GRIP
SC1202CSTTRT
SC1202CSTTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG LIN POS ADJ 600MA SOT223
Deskarga: SC1202CSTTRT.pdf
deskribapena: FIXED IND 100UH 120MA 15.6 OHM
SC1202CST3.3TRT
SC1202CST3.3TRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG LIN 3.3V 600MA SOT223-3
Deskarga: SC1202CST3.3TRT.pdf
deskribapena: FIXED IND 10UH 400MA 1.69 OHM