SC1202CSTTRT
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1202CSTTRT
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN POS ADJ 600MA SOT223
Fitxak: SC1202CSTTRT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SC1202CSTTRTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1202CSTTRT fabrikatzailea Semtech
deskribapena IC REG LIN POS ADJ 600MA SOT223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116305 pcs Datuen fitxa SC1202CSTTRT.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.3V
Tentsioa - Irteera (Max) 5.7V Tentsioa - Input (Max) 7V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA PSRR 72dB (120Hz)
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.3 V ~ 5.7 V 600mA SOT-223-3
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA Uneko - Irteera 600mA
Kontrolatzeko eginbideak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC1202CST3.3TRT
SC1202CST3.3TRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG LIN 3.3V 600MA SOT223-3
Stockean: 137836 pcs
Deskarga: SC1202CST3.3TRT.pdf
RFQ
SC1206-1R0
SC1206-1R0
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
Stockean: 330533 pcs
Deskarga: SC1206-1R0.pdf
RFQ
SC12-M20PG11
SC12-M20PG11
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: BS 20MM PG 11 ADAPTER
Deskarga:
SC12-NPTM20
SC12-NPTM20
deskribapena: 0.5 INCH NPT TO M20 ADAPTER, BLK
Deskarga:
SC12-PG11M20
SC12-PG11M20
deskribapena: PG11 TO NPT ADAPTER, NP BRS
SC1205CSTRT
SC1205CSTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC MOSFET DVR SYMC HS 8SOIC
Deskarga: SC1205CSTRT.pdf
SC1206-220
SC1206-220
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
Deskarga: SC1206-220.pdf
SC12-PG13.5CG
SC12-PG13.5CG
deskribapena: M13.5 CORD GRIP
deskribapena: FIXED IND 10UH 400MA 1.69 OHM
Deskarga: SC1206-100.pdf
SC1206-2R2
SC1206-2R2
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
Deskarga: SC1206-2R2.pdf
SC12-PG135NPT
SC12-PG135NPT
deskribapena: PG13.5 TO NPT ADAPTER, NP BRS
deskribapena: FIXED IND 100UH 120MA 15.6 OHM