4AX222K5
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4AX222K5
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 5KV X7R NONSTND
Fitxak: 4AX222K5.pdf
  • Mezua
4AX222K5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4AX222K5 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 2200PF 5KV X7R NONSTND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6682 pcs Datuen fitxa 4AX222K5.pdf
Tentsioaren balioa 5000V (5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.300" (7.60mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.470" L x 0.450" W (12.00mm x 11.50mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapazitantzia 2200pF eskaerak General Purpose