4AX103K3
SemtechSemtech
Semtech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4AX103K3
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 3KV X7R NONSTND
Fitxak: 4AX103K3.pdf
  • Mezua
4AX103K3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4AX103K3 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 10000PF 3KV X7R NONSTND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7050 pcs Datuen fitxa 4AX103K3.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.300" (7.60mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.470" L x 0.450" W (12.00mm x 11.50mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose