2AX561K3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2AX561K3
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 3KV X7R NONSTND
Fitxak: 2AX561K3.pdf
  • Mezua
2AX561K3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2AX561K3 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 560PF 3KV X7R NONSTND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5042 pcs Datuen fitxa 2AX561K3.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.252" (6.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.270" L x 0.250" W (6.90mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 560pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapazitantzia 560pF eskaerak General Purpose