2AX472K2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2AX472K2
Fabrikatzaileak / Marka: Semtech
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 2KV X7R NONSTND
Fitxak: 2AX472K2.pdf
  • Mezua
2AX472K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2AX472K2 fabrikatzailea Semtech
deskribapena CAP CER 4700PF 2KV X7R NONSTND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6902 pcs Datuen fitxa 2AX472K2.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.252" (6.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.270" L x 0.250" W (6.90mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose