9BMB12P2K01
Sanyo DenkiSanyo Denki
9BMB12P2K01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9BMB12P2K01
Fabrikatzaileak / Marka: Sanyo Denki
Produktuaren Deskribapena BLOWER 97X33MM 12VDC TACH,PWM
Fitxak: 1.9BMB12P2K01.pdf2.9BMB12P2K01.pdf3.9BMB12P2K01.pdf4.9BMB12P2K01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
9BMB12P2K01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9BMB12P2K01 fabrikatzailea Sanyo Denki
deskribapena BLOWER 97X33MM 12VDC TACH,PWM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 33.00mm pisu 0.419 lb (190.06g)
Tentsio-tartea 10.8 ~ 13.2VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 4 Wire Leads Presio estatikoa 5.140 in H2O (1280.0 Pa)
Tamaina / dimentsioa Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H Series San Ace B97
RPM 6850 RPM Energia (Watts) 40.80W
Beste izenak 1688-1378 Tenperatura operatiboa -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Noise 66.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Markoa Plastic Materiala - Blade Plastic
Bizitza @ tenperatura. 40000 Hrs @ 60°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Fan mota Blower Uneko balorazioa 3.4A