9BMB12P2G01
Sanyo DenkiSanyo Denki
Sanyo Denki
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9BMB12P2G01
Fabrikatzaileak / Marka: Sanyo Denki
Produktuaren Deskribapena EC AXIAL 97X33MM PWM
Fitxak: 1.9BMB12P2G01.pdf2.9BMB12P2G01.pdf3.9BMB12P2G01.pdf4.9BMB12P2G01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
9BMB12P2G01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9BMB12P2G01 fabrikatzailea Sanyo Denki
deskribapena EC AXIAL 97X33MM PWM Lead Free Status / RoHS egoera
Zabalera 33.00mm Tentsio-tartea 10.2 ~ 13.8VDC
Tentsioaren balioa 12VDC Bukaera 4 Wire Leads
Presio estatikoa 3.050 in H2O (759.7 Pa) Tamaina / dimentsioa Rectangular/Rounded - 97.1mm L x 95mm H
Series San Ace B97 RPM 5750 RPM
Energia (Watts) 21.60W Beste izenak 1688-2268
9BMB12P2G01-ND
Tenperatura operatiboa -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Noise 61.0 dB(A)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materiala - Markoa Plastic
Materiala - Blade Plastic Bizitza @ tenperatura. 40000 Hrs @ 60°C
Ingress Protection - Ezaugarriak Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 1.80A