SNT-100-BK-G
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SNT-100-BK-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SNT-100-BK-G
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN SHUNT 2POS
Fitxak: 1.SNT-100-BK-G.pdf2.SNT-100-BK-G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SNT-100-BK-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SNT-100-BK-G fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN SHUNT 2POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 320684 pcs Datuen fitxa 1.SNT-100-BK-G.pdf2.SNT-100-BK-G.pdf
Mota Open Top Series SNT
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Beste izenak Q3590377A
SAM8858
SNT-100-BK-G-ND
Posizio edo PIN kopurua (sareta) 2 (1 x 2)
Altuera 0.240" (6.10mm) Generoa Female Sockets
Deskribapen zehatza 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SNT-100-BK-G-H
SNT-100-BK-G-H
fabrikatzaileak: Samtec, Inc.
deskribapena: CONN SHUNT 2POS