SNT-100-BL-H
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SNT-100-BL-H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SNT-100-BL-H
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN SHUNT .100 BLUE
Fitxak: 1.SNT-100-BL-H.pdf2.SNT-100-BL-H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SNT-100-BL-Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SNT-100-BL-H fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena CONN SHUNT .100 BLUE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 232886 pcs Datuen fitxa 1.SNT-100-BL-H.pdf2.SNT-100-BL-H.pdf
Mota Open Top Series SNT
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Beste izenak Q7481111H Posizio edo PIN kopurua (sareta) 2 (1 x 2)
Altuera 0.240" (6.10mm) Generoa Female Sockets
Deskribapen zehatza 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Open Top 0.100" (2.54mm) Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)