ESD-115-G-24
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESD-115-G-24
  • Mezua
ESD-115-G-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESD-115-G-24 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena ELEVATED SOCKET STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8636 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board Series ESD
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 30 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolamendu altuera 0.400" (10.16mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 30 Position Elevated Socket Connector Through Hole Uneko balorazioa -
Harremanetarako mota Female Socket Harremanetarako Forma Circular
Harremanetarako materiala Beryllium Copper Harremanetarako luzera - Post 0.115" (2.92mm)