ESD-115-G-23
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESD-115-G-23
  • Mezua
ESD-115-G-23ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESD-115-G-23 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena ELEVATED SOCKET STRIPS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11204 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board Series ESD
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 30 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.300" (7.62mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 30 Position Elevated Socket Connector Through Hole
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Harremanetarako luzera - Post 0.115" (2.92mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 10.0µin (0.25µm)