BTE-080-01-F-D-K
Samtec Inc.Samtec Inc.
Samtec Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BTE-080-01-F-D-K
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Fitxak: 1.BTE-080-01-F-D-K.pdf2.BTE-080-01-F-D-K.pdf3.BTE-080-01-F-D-K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
BTE-080-01-F-D-Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BTE-080-01-F-D-K fabrikatzailea Samtec Inc.
deskribapena .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series BTE RoHS egoera Tube
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 160
Zuzendarien kopurua 0.031" (0.80mm) Muntaketa mota Surface Mount
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 5.03mm Kontseiluko goian 0.160" (4.06mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold