BTE-080-01-F-D-EM2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTE-080-01-F-D-EM2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BTE-080-01-F-D-EM2
Fabrikatzaileak / Marka: Samtec, Inc.
Produktuaren Deskribapena .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Fitxak: 1.BTE-080-01-F-D-EM2.pdf2.BTE-080-01-F-D-EM2.pdf3.BTE-080-01-F-D-EM2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
BTE-080-01-F-D-EM2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BTE-080-01-F-D-EM2 fabrikatzailea Samtec, Inc.
deskribapena .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series BTE Pitch 0.031" (0.80mm)
Packaging Tube Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 160 Muntaketa mota Board Edge, Straddle Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Board Edge, Straddle Mount Gold